Chacara Temporada Monte Verde Itu
| Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timmars tjänster 24-timmars reception |
| Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Simbassäng Utomhusbassäng | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Chacara Temporada Monte Verde Itu med 4 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Capela Santa Terezinha, som ligger cirka 4 km bort.
Denna villa har också 3 badrum.
- Flygplatser
- Viracopos52 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Parkering utanför anläggningen
- 24-timmars reception
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Bagageförvaring
- Elbilsladdstation
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
- Pool med utsikt
- Grunda delen
På rummet
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Chacara Temporada Monte Verde Itu?
Ja, villan Chacara Temporada Monte Verde Itu erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Chacara Temporada Monte Verde Itu?
Ett komplett kök finns i villan Chacara Temporada Monte Verde Itu. - ❓
Är husdjur tillåtna i villan Chacara Temporada Monte Verde Itu?
Gästerna får bo på villan Chacara Temporada Monte Verde Itu med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i semesterbostaden?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i semesterbostaden.